Köp/Sälj spelrätter

Välkommen till Bokskogens Golfklubbs marknadsplats för dig som vill köpa eller sälja spelrättsbevis.

Bokskogens Golfklubb har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på vår hemsida.

Om du vill annonsera ut ditt spelrättsbevis så fyller du i ” sälja” i kontaktformuläret längst ner på sidan tillsammans med din kontakt information. Om du vill köpa spelrättsbevis så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Där finner du även säljarens kontaktuppgifter.

Du kan även fylla i kontaktformuläret och ange “köpa” tillsammans med din kontaktinformation. Då kan även eventuella säljare kontakta dig direkt. Efter granskning och godkännande är annonsen publicerad under 3 månader.

Säljare

Namn: Telefon: E-post: Pris: Publicerad:
Magnus Manhem 0736-601099 magnus.manhem@tunstall.com 2 st á 4000 kr 2022-01-01
Kjell-Åke Carlsson 0763-241970 kjellakec@gmail.com 4000 kr 2022-01-01
Christoffer Viberg 0702-383872 christoffer.w@outlook.com 3500 kr 2022-01-01
Hans Borgström 040-154940 borgstrom.hans@gmail.com 2 st á 2000 kr eller bud 2022-10-14
Agneta Axler 0727-197757 agaxler@gmail.com 3000 kr 2022-10-20
Johan Lundberg 0708-363723 johan3.lundberg@gmail.com 4000 kr 2022-10-21
Peter Jacobsson 0735-069287 pidda.jacobs@hotmail.com   2022-10-23
Johan Andersson 0709-288710 johan.andersson@pmmab.se 1500 kr 2022-11-30
Sven Severin 0705-817473 sven.severin@lexadvokatbyra.se Två spelrätter – bud 2022-11-30

För att hyra en spelrätt kontakta kansliet på 040-406 900

 

Köpare

Namn: Tfn E-post Publicerad
Daniel Blomberg 0733-140663 danieldanielblomberg@gmail.com  2022-11-30
Petter Jeppsson 0733-769340 petter.jeppsson@live.se 2023-01-24
Dan Cimen 0709-993333 dan@cimen.se 2023-01-31