Köp/Sälj spelrätter

Välkommen till Bokskogens Golfklubbs marknadsplats för dig som vill köpa eller sälja spelrättsbevis.

Bokskogens Golfklubb har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på vår hemsida.

Om du vill annonsera ut ditt spelrättsbevis så fyller du i ” sälja” i kontaktformuläret längst ner på sidan tillsammans med din kontakt information. Om du vill köpa spelrättsbevis så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Där finner du även säljarens kontaktuppgifter.

Du kan även fylla i kontaktformuläret och ange “köpa” tillsammans med din kontaktinformation. Då kan även eventuella säljare kontakta dig direkt. Efter granskning och godkännande är annonsen publicerad under 3 månader.

Säljare

Namn: Telefon: E-post: Pris: Publicerad:
Suzanne Munther Holm 0705-454783 suzanne@holm-net.se   2020-09-29
Cecilia Wirfelt 0709-185569 wirfeltc@gmail.com   2020-10-07
Rolf Ljungberg 0706-575000 rolma.ljungberg@gmail.com   2020-10-09
Lars Jakobsson 0727-421263 6000jakobsson@telia.com 5000 kronor  
Bodil Nilsson 046-257340 bodilnilsson.mat@telia.com   2020-10-25
Jeton Halili 0738-355525 jeton.halili79@gmail.com 5500 kr 2020-10-26
Alvar Nilsson 0706-634685     2020-10-28
Thomas Adler/Kristina Adler 0704-343367 thomasadler@telia.com 4500 kr st eller 2 st för 8000 kr 2020-10-28
Göran Alvek 0705-933966 alvek@telia.com   2020-10-29
Mats Jansson 0736-735931 mats@cityartgym.com   2020-11-12
Mikael Ryd 0739-181826 mikael@ryd.nu 3500 kr 2020-11-12
Magnus Auoja 0702-454488 magnusauoja@hotmail.com   2020-11-17
Lars Bondebjer 0700-809020 lars.bondebjer@gmail.com   2020-11-18
Inga-Lise Dounas 0706-975796 dounasil@hotmail.com 4000 kr 2020-11-18
Bert Mencke 0709-268990 bertusmencke@hotmail.com   2020-11-24
Büyamin Zulal 0709-531616 zulal.ben77@gmail.com   2020-11-25
Rickard Kvist 0707-213001 rickardkvist074@gmail.com   2020-11-26
Christer Waldstein 0706-632686 spasko@telia.com   2020-11-26
Filip Rodenstam 0705-640966 prodenstam@gmail.com 3500 kr 2020-11-30
Fredrik Darinder 0702-110333 fredrik.darinder@assidi.se   2020-12-01
Kerstin Wrangel von Brehmer 0732-329346 anna.wrangel@hotmail.se   2020-12-01

För att hyra en spelrätt kontakta kansliet på 040-406 900

 

Köpare

Namn: Tfn E-post Publicerad