Köp/Sälj spelrätter

Välkommen till Bokskogens Golfklubbs marknadsplats för dig som vill köpa eller sälja spelrättsbevis.

Bokskogens Golfklubb har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på vår hemsida.

Om du vill annonsera ut ditt spelrättsbevis så fyller du i ” sälja” i kontaktformuläret längst ner på sidan tillsammans med din kontakt information. Om du vill köpa spelrättsbevis så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Där finner du även säljarens kontaktuppgifter.

Du kan även fylla i kontaktformuläret och ange “köpa” tillsammans med din kontaktinformation. Då kan även eventuella säljare kontakta dig direkt. Efter granskning och godkännande är annonsen publicerad under 3 månader.

Säljare

Namn: Telefon: E-post: Pris: Publicerad:
Suzanne Munther Holm 0705-454783 suzanne@holm-net.se   2020-09-29
Thomas Adler/Kristina Adler 0704-343367 thomasadler@telia.com 4500 kr st eller 2 st för 8000 kr 2020-10-28
Göran Alvek 0705-933966 alvek@telia.com   2020-10-29
Mikael Ryd 0739-181826 mikael@ryd.nu 3500 kr 2020-11-12
Magnus Auoja 0702-454488 magnusauoja@hotmail.com   2020-11-17
Rickard Kvist 0707-213001 rickardkvist074@gmail.com   2020-11-26
Filip Rodenstam 0705-640966 prodenstam@gmail.com 3500 kr 2020-11-30
Fredrik Darinder 0702-110333 fredrik.darinder@assidi.se   2020-12-01
Johanna Appelkvist 0722-169145 johanna.appelkvist@hotmail.se   2021-03-16
Elenore Skog +46706 843 264 elenore_skog@hotmail.com 2500kr 2021-04-26
Göran Johnsson (Claes Dyberg) 0703-426617 c.dyberg@telia.com   2021-05-07
Urban Persson 0707-502849 jup@telia.com   2021-05-17

För att hyra en spelrätt kontakta kansliet på 040-406 900

 

Köpare

Namn: Tfn E-post Publicerad