Köp/Sälj spelrätter

Välkommen till Bokskogens Golfklubbs marknadsplats för dig som vill köpa eller sälja spelrättsbevis.

Bokskogens Golfklubb har ingen del i affärsuppgörelserna utan tillhandahåller och övervakar endast marknadsplatsen på vår hemsida.

Om du vill annonsera ut ditt spelrättsbevis så fyller du i ” sälja” i kontaktformuläret längst ner på sidan tillsammans med din kontakt information. Om du vill köpa spelrättsbevis så hittar du alla aktuella annonser i listan nedan. Där finner du även säljarens kontaktuppgifter.

Du kan även fylla i kontaktformuläret och ange “köpa” tillsammans med din kontaktinformation. Då kan även eventuella säljare kontakta dig direkt. Efter granskning och godkännande är annonsen publicerad under 3 månader.

Säljare

Namn: Telefon: E-post: Pris: Publicerad:
Magnus Manhem 0736-601099 magnus.manhem@tunstall.com 2 st á 4000 kr 2022-01-01
Kjell-Åke Carlsson 0763-241970 kjellakec@gmail.com 4000 kr 2022-01-01
Christoffer Viberg 0702-383872 christoffer.w@outlook.com 3500 kr 2022-01-01
Mats Lusth 0767-666066 lusth66@hotmail.se   2022-02-17
Martin Mürbeck 0739-791020 martin@murbeck.com 3000 kr 2022-09-11
Jan Hellqvist 0705-612519 janhellqvist65@gmail.com 3500 kr 2022-09-12
Anki Axelsson 0736-228350 anki.n.axelsson@gmail.com 3000 kr 2022-09-12
Margareta Hedberg 0709-447961 mhedberg8@icloud.com 4000 kr eller högst bud 2022-09-20
Olof Virdhall 0708-301229 olof.virdhall@gmail.com 2500 kr 2022-09-22
Krister Mårtensson 0702-622610 kristerm@telia.com   2022-09-28

För att hyra en spelrätt kontakta kansliet på 040-406 900

 

Köpare

Namn: Tfn E-post Publicerad
Mikael Andersson 0708-608046 micke.solbacken@gmail.com 2021-10-11